پنج شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٥
صفحه اصلي > درباره ما > متین خودرو در یک نگاه 
متین خودرو در یک نگاه

پیشرفت سریع و روزافزون تکنولوژی ، هر فرد و مجموعه پویایی را برآن می دارد که در راستای دستیابی به اهداف عالی خود از بهترین امکانات وفن آوری های روز دنیا بهره جوید.

شرکت تولیدی و صنعتی متین خودرو زنجان د رسال 1382 با هدف تولید و مونتاژ و خدمات پس از فروش انواع موتورسیکلت از 70 سی سی تا 250 سی سی با نام ها و برندهای تجاری:

  • متین
  • ساوین
  • نمین
  • سیوان
  • MKZ

 

فعالیت خود را در شهرک صنعتی زنجان به منظور بهره وری شما هموطنان گرامی آغاز نمود و در حال حاضر در زیربنای بیش از 14000 متر مربع شامل سالن های تولید و اداری و با ظرفیت رسمی تولید بیش از 50.000 دستگاه در سال مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دانش فنی روز و بهره گیری از تجربیات موفق شرکتهای مطرح داخلی و خارجی و نیز با به کارگیری قطعات مرغوب و تطبیق آنها با بالاترین سطح استانداردهای موجود ملی موفق گردیده گواهی استاندارد کلیه محصولات خود را از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران اخذ نماید. البته قابل ذکر است این محصولات توانسته اند دستورالعملهای اعلام شده از طرف سازمان حفاظت محیط زیست کشور را با انجام آزمونهای مربوطه در مراکز تحقیقات آلایندگی خودرو با موفقیت کامل احراز نماید.

شرکت متین خودرو در راستای رسیدن به اهداف والا و بلند خود و با در نظر گرفتن شرایط بد آلایندگیها درمحیط شهرهای بزرگ و کلان شهرها از ابتدای سال 90 با جدیت و پشتکار فعالیت خود را برای تولید و توزیع دوچرخه های برقی و شارژی استاندارد و مطابق با نیاز مشتریان و هماهنگ با بافت فرهنگی کشور آغاز نموده و به نتایج مثبت و قابل ذکری دست یافته است ،با محقق شدن این امر کمک شایان ذکر وقدمی قابل توجه درکاهش آلایندگیهای هوا و آلودگی صوتی برداشته خواهد شد.

حفظ و بهبود روزافزون کیفیت، نوآوری و خلاقیت، پاسخگویی و مسئولیت پذیری درهمه بخشهای شرکت توانسته است رضایت مشتریان عزیزمان را جلب نماید به گونه ایکه افتخار همکاری با بیش از دویست و هشتاد نفر از فروشندگان و تعمیرکاران مجرب و خوش نام ایران را نصیبمان نموده است و این اقبال را فراهم آورده تا بهترین امکانات و شایسته ترین خدمات را به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه داده و همواره از نظرات سازنده و انتقادهای راهبردی آنها درکلیه زمینه ها بهره مند گردیم.  

 

صفحه اصلیIمحصولاتIاخبارIدرباره ماIتماس با ماIنقشه سایت
   Copyright © Matinkhodro.com . Designed by HBPars.